روش های انتقال پول از پرفکت مانی

 انتقال پول با پرفکت مانی یکی از روش های محبوب انتقال ارز می باشد. طبق تعاریف گفته شده در مقاله پرفکت مانی چیست توضیح دادیم که این سیستم یک پلتفرم همه کاره و امن برای پرداخت های آنلاین و مدیریت پول ارائه می دهد. همچنین با ارائه یک رابط کاربر پسند و اقدامات قوی امنیتی، امنیت وجوه و اطلاعات مالی کاربران را تضمین می کند. از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته، دسترسی جهانی را فراهم می کند و چندین ارز از جمله ارزهای رمزنگاری شده را در خود جای می دهد. پرفکت مانی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، خدمات کارت‌های پیش‌پرداخت را برای کاربران فراهم می‌کند و موجب افزایش انعطاف‌پذیری و سهولت مالی می شود. پرفکت مانی با پشتیبانی از مشتری و ارائه تراکنشی شفاف، یک اکوسیستم مالی قابل اعتماد و کارآمد ایجاد می کند. چه در حال خرید آنلاین باشید، چه در حال ارسال پول در سطح بین المللی یا به دنبال راه های سرمایه گذاری، پرفکت مانی راه حلی جامع برای تراکنش های دیجیتال مدرن ارائه می دهد.

روش های مختلف انتقال پول با پرفکت مانی کدامند؟

پرفکت مانی روش‌های مختلفی را برای انتقال پول ارائه می‌کند که متناسب با اولویت‌ها و نیازهای کاربران مختلف است.  روش های انتقال پول از طریق پرفکت مانی عبارتند از

  • حواله مستقیم
  • ووچر  پرفکت مانی

هر یک از روش های ارائه شده انتقال وجه توسط پرفکت مانی ویژگی ها، مزایا و محدودیت های منحصر به فرد خود را دارد. کاربران می‌توانند روشی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازهای خاص آنها مطابقت دارد.

انتقال پول به پرفکت مانی توسط حواله مستقیم

روش انتقال پول با حواله مستقیم در پرفکت مانی یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای انتقال وجه است. با این روش، شما می‌توانید با سرعت مبلغ را از حساب خود به حساب دیگری در پرفکت مانی انتقال دهید. برای انتقال وجه، ابتدا با نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و از منو اصلی سمت چپ گزینه Send Money یا همان انتقال پول را انتخاب کنید.

انتقال پول با پرفکت مانی-نکست پرداخت

با کلیک بر این قسمت وارد صفحه زیر می شوید که انواع روش های پرداخت برای شما نمایش داده می شود. همچنینی مبلغی که به عنوان موجودی در حسابتان است نیز نشان داده می شود.

انتقال پول با پرفکت مانی توسط حواله مستقیم-نکست پرداخت

هر یک از این چهار روش پرداخت ویژگی خاص خود را دارند.

Single payment: این گزینه برای پرداخت سریع و آنی مناسب است. به توصیه خود پرفکت مانی این روش برای پرداخت های عادی داخل سیستم پرفکت مانی استفاده می شود. زمانیکه ما تمام اطلاعات مورد نیاز حساب مقصد را در اختیار داشته باشیم میتوانیم از این گزینه بهره مند شویم.

Payment to Email: این گزینه در پرفکت مانی روشی یکپارچه و مبتکرانه برای انتقال وجه معرفی می کند و به شما امکان می دهد برای افرادی که ممکن است حساب پرفکت مانی یا حتی حساب بانکی نداشته باشند، پول ارسال کنید. به سادگی با وارد کردن آدرس ایمیل گیرنده، می توانید یک تراکنش امن را آغاز کنید که به طور یکپارچه وجوه را به درب دیجیتالی آنها تحویل می دهد. با پرفکت مانی، قدرت ارسال وجوه تنها با یک ایمیل فاصله دارد.

Payment to Mobile:  گزینه پرداخت به موبایل با چند مرحله ساده می توانید بدون زحمت با وارد کردن شماره موبایل گیرنده و مبلغ مورد نظر، تراکنش را آغاز کنید. گزینه پرداخت به موبایل در پرفکت مانی به کاربران این امکان را می دهد که وجوه خود را به صورت آنی، ایمن و راحت ارسال کنند و کارایی تراکنش های همتا به همتا را افزایش داده و اقتصاد دیجیتالی یکپارچه را ترویج دهند.

Scheduled Payment: این گزینه با صرفه جویی در زمان شما را قادر می سازد تا پرداخت‌های مکرر خود را برنامه‌ریزی و خودکار کنید و شما را از دردسر شروع دستی تراکنش‌ها در هر بار رها می‌کند. با پرداخت‌های زمان‌بندی‌شده، می‌توانید بدون زحمت انتقال‌های منظم برای صورت‌حساب‌ها، اشتراک‌ها، بازپرداخت وام‌ها یا هر تعهد مالی مکرر دیگری را تنظیم کنید. به سادگی فرکانس، مبلغ و جزئیات گیرنده را مشخص کنید و پرفکت مانی بقیه موارد را انجام می دهد و پرداخت ها را طبق برنامه مشخص شده شما انجام می دهد.

انتقال پول از حساب پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی

سپس ارز و مورد نظر را تعیین کرده و اطلاعات حساب مقصد را وارد کنید. برای انتقال، پرداخت را تکمیل می‌کنید و در نهایت، انتقال وجه به هدف انجام می‌شود. به عنوان پیشنهاد، قبل از انجام انتقال وجه، اطلاعات حساب هدف را دقیقاً بررسی کنید تا از صحت آن‌ها مطمئن شوید. هر سه روش برای انتقال پول با پرفکت مانی مناسب می باشند. اما برای سهولت بیشتر می توانید از گزینه اول استفاده کنید. با انتخاب این روش صفحه ای مشابه زیر برای شما باز می شود.

در تصویر بالا در قسمت Amount: مقدار ارز مورد نظر برای انتقال، در بخش Account نیز اطلاعات حساب دریافت کننده را وارد نمایید. در قسمت Description می توانید توضیحاتی اختیاری در رابطه با دلایل انتقال وجه بنویسید. با تیک زدن دکمه Add Payee to my list اطلاعات این پرداخت ذخیره می شود. این کار باعث صرفه جویی در زمان برای پرداخت های آتی به همین حساب می شود. گزینه Add Protection code نیز باعث ایجاد یک کد امنیتی می شود. گیرنده وجه با وارد کردن چنین کدی می تواند مبلغ مورد نظر خود را دریافت کند.

اگر تیک Mark to generate random code را بزنید یک کد توسط سیستم به صورت خودکار تولید می شود.  در بخش Protection period باید مقداری بین ۱ تا ۳۶۵ انتخاب کنید. به عنوان مثال هر عددی که بگذارید نشان دهنده زمان انقضای کد انتقال می باشد. اگر عدد ۱۴ بگذارید یعنی تا ۱۴ روز گیرنده حساب فرصت دارد تا کد انتقال را وارد نماید و پول انتقال شود در غیر این صورت مبلغ به حساب مبدا واریز می شود.

با دکمه Payment preview می توانید مروری دقیق بر اطلاعات ارسالی خود داشته باشید و در صورت صحت آن‌ها، روی دکمه «تایید» یا «ارسال» کلیک کنید. پس از پرداخت موفقیت آمیز، انتقال وجه از حساب شما به حساب مقصد تکمیل می‌شود. اطلاعاتی نظیر شماره تراکنش یا همان بچ نامبر پرفکت مانی و زمان انجام تراکنش در صفحه ای مطابق شکل زیر نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که معمولا برای انتقال پول با پرفکت مانی هزینه کارمزد ۱.۹۹ درصد می باشد که با احراز هویت حساب پرفکت مانی می توانید این کارمزد را تا ۰.۵ درصد کاهش دهید.

انتقال توسط ووچر

ووچر پرفکت مانی یک کد پیش‌پرداخت است که می‌توان آن را از نمایندگی‌های مجاز خریداری کرد و برای افزودن وجه به حساب پرفکت مانی استفاده نمود. به عبارتی دیگر یکی از روش های شارژ حساب پرفکت مانی استفاده از کد ووچر است. کد ووچر روشی امن و راحت برای انتقال پول در سیستم پرفکت مانی فراهم می کند و کاربران را قادر می سازد بدون نیاز به روش های سنتی بانکی، پرداخت های آنلاین، مبادلات ارزی و تراکنش های مختلف را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه مقاله ووچر پرفکت مانی چیست و روش ساخت و شارژ آن را پیشنهاد می کنیم.

برای انتقال پول به پرفکت مانی با استفاده از کوپن ابتدا باید یک کوپن پرفکت مانی بخرید. پس از خرید ووچر پرفکت مانی، یک کد ووچر یا یک دنباله از اعداد منحصر به فرد می باشد، دریافت خواهید کرد. سپس در حساب پرفکت مانی خود وارد شوید. اگر حساب پرفکت مانی ندارید می توانید در وب سایت رسمی Perfect Money اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی نمایید.

وارد حساب پرفکت مانی خود شوید و از نوار بالا قسمت Withdraw یا همان برداشت را کلیک کنید. گزینه واریز وجه با استفاده از ووچر یا فعال کردن ووچر را انتخاب کنید. کد ووچر را وارد کرده و جزئیات تراکنش و صحت کد ووچر را بررسی کنید. اگر همه چیز درست بود، تراکنش را تأیید کنید تا انتقال آغاز شود. تکمیل فرآیند انتقال ممکن است چند لحظه طول بکشد. وجوه حاصل از ووچر باید به حساب پرفکت مانی شما پس از پردازش نقل و انتقال واریز شود.

انتقال پول از پرفکت مانی به سایر سیستم ها

انتقال پول از پرفکت مانی به سایر سیستم های پرداخت بین المللی نظیر پی پال، مستر کارت، و مانی و… به صورت مستقیم وجود ندارد. برای این کار باید از صرافی های آنلاین معتبر نظیر نکست پرداخت استفاده کنید. یا می توانید از طریق حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی برای انجام این کار اقدام نمایید. لذا وارد حساب کاربری خود شوید. برای برای انتقال پول به سایر سیستم های پرداخت، باید وجوهی را در حساب پرفکت مانی خود داشته باشید. می‌توانید با روش‌های مختلفی مانند انتقال بانکی، بیت‌کوین، صرافی ارز الکترونیکی یا سایر گزینه‌های پرداخت پشتیبانی شده، اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی کنید. روشی را که مناسب شماست انتخاب کنید و دستورالعمل های ارائه شده را برای تکمیل واریز دنبال کنید.

سپس از یک صرافی معتبر برای نقل و انتقالات بین پرفکت مانی و سایر سیستم های پرداخت استفاده کنید. پس از انتخاب صرافی آنلاین، از وب سایت آن بازدید و فرآیند انتقال را آغاز کنید. باید مبلغی را که می خواهید از پرفکت مانی انتقال دهید را مشخص و جزئیات حساب پی پال خود را ارائه دهید. پس از تایید جزئیات تراکنش  مبادله کننده انتقال وجه را از حساب پرفکت مانی شما به سایر حساب های پرداخت  آغاز می کند. مدت زمان لازم برای تکمیل انتقال ممکن است بسته به مبدل و سایر عوامل متفاوت باشد.

انتقال پول با پرفکت مانی به حساب بانکی ایران

انتقال پول با پرفکت مانی به صورت مستقیم به حساب های بانکی ایران وجود ندارد. اما می توان از روش‌های جایگزین مانند خدمات صرافی های آنلاین برای تبدیل پرفکت مانی به ریال استفاده کرد. پلتفرم‌های صرافی های آنلاین معمولا تبدیل ارزهای الکترونیکی به ارزهای محلی را تسهیل می‌کنند و انتقال به حساب‌های بانکی ایران را انجام می‌دهند.

می توانید از خدمات نکست پرداخت برای تبدیل پرفکت مانی به ریال استفاده کنید. برای این کار در سایت ثبت نام نموده و با انتخاب گزینه فروش پرفکت مانی اعتبار حساب پرفکت مانی خود را که دلار یا یورو است به ریال تبدیل نمایید.

سخن نهایی

در این مقاله به بررسی روش های مختلف انتقال پول با پرفکت مانی پرداختیم. همچنین در مورد نقول و انتقال وجه از پرفکت مانی به سایر سیستم های پرداخت بین المللی صحبت کردیم. در آخر باید گفت که بهتر است همواره از صرافی های آنلاین معتبر برای انجام چنین خدماتی استفاده کنید. نکست پرداخت یکی از بهترین صرافی های خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر و نقل و انتقال وجه می باشد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *