سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را به راحتی پیدا کنید

در نکست پرداخت چه سرویس و خدماتی ارائه می شود؟
ما تمام تلاش خود را با تکیه بر یک تیم جوان و معتعد به کار گرفته ایم تا طیف متنوعی از نیاز های ارزی کاربران از جمله خرید و فروش پول های الکترونیک مانند وب مانی، پرفکت مانی، پاییر و خرید و فروش انواع رمز ارز شامل بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را به مشتریانمان ارائه دهیم.
ساعات کاری مجموعه نکست پرداخت به چه صورت می باشد؟
ساعات کاری مجموعه نکست پرداخت برای پاسخگویی به تیکت ها و سفارشات و تسویه حساب با مشتریان همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۱.۳۰ می باشد .در روزهای تعطیل شروع به کار پشتیبانی مجموعه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۹.۳۰ خواهد بود.لطفا توجه داشته باشید در سایر ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش و استفاده از خدمات سایت وجود دارد و سفارشات خرید و فروش به صورت آنی و اتوماتیک خواهد بود. 
فرآیند احراز هویت حساب کاربری برای چیست؟
به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو و براساس تکلیفی که قوانین جاری کشور در موضوع جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیک برای فروشندگان فضای مجازی معین نموده است مجموعه نکست پرداخت حق خود می داند که هر زمان که نیاز فرایند احراز هویت کاربران را اجرا نماید.
چگونه می توانم سفارش خود را ثبت نمایم؟
 بعد از فعال شدن حساب کاربری، امکان ثبت سفارش در قسمت های مرتبط بسته به نوع خدمات درخواستی به اسانی امکان پذیر است. پس از پرداخت آنلاین  از طریق درگاه بانکی یا واریز به کیف پول ارز مورد نظر، می توانید شروع به خرید و فروش و تبدیل ارز های دلخواه نمایید.
مدت زمان انجام سفارش من در سایت چقدر است؟
با توجه به تنوع سرویس های پرداخت ، مدت زمان انجام سفارش مرتبط با آن تفاوت دارد، سفارش های حساب های الکترونیک در هر ساعت از شبانه روز به صورت خودکار در لحظه انجام می شود، پرداخت آنی شامل پرفکت مانی، خرید کدهای ووچر و خرید ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، تتر و سایر رمز ارزها می باشد. اما سفارشات واریز و برداشت های پول الکترونیک وبمانی و پاییر بین ۳۰ دقیقه الی ۴ ساعت به طول خواهد انجامید.
آیا نکست پرداخت درآمد های دلاری فریلنسر ها و تریدر را به ریال تبدیل می کند ؟
بله، نکست پرداخت درآمد های دلاری شما که شامل ارزهای وب مانی، پرکت مانی، ارزهای دیجیتال و پاییر است را به ریال تبدیل می کند.
مدت زمان انجام تبدیل ارزها به ریال چقدر است ؟
با توجه به نوع ارزها و وریفای بودن اکانت حساب کاربری شما حدودا بین ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت به طول می انجامد
چه نوع ارزهای را به ریال تبدیل می کنید ؟
 
پرفکت مانی، وب مانی، پاییر، تتر، بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال
برای تبدیل ارز به ریال نیاز به وریفای حساب می باشم ؟
تنها باید نسبت به وریفای کردن حساب بانکی برای تسویه اقدام نمایید که  پس از اضافه نمودن حساب و مشخصات بانکی، به صورت اتوماتیک احراز می شود.

آیا هنوز سوال دارید؟

اگر پاسخ سوالتان را پیدا نکردید:
  • از کارشناسان ما بپرسید
  • با ما تماس بگیرید
  • از طریق واتساپ به ما پیام دهید.
خانهورود/ثبت نامتماس